Question Ürünüm elime ne zaman ulaşır?
AnswerSipariş verildikten sonra ürün en geç 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.Ürününüz yola çıktıktan en geç 24 saat sonra tarafınıza takip numarası size bildirilecektir.
Question Hangi kargo ile çalışıyorsunuz? Kargo şartları nelerdir?
AnswerMNG Kargo ile çalışıyoruz. Her özel bir kampanyamız bulunmamaktaysa 9.90 tl olarak karşı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Resmi tatil günleri ve pazar günleri kargolama yapılamıyor.

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz en yakın MNG şubesine teslim edilir. 2(iki) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparişiniz tarafımıza iade edilir. İade şiparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle iletisim@helenstudyo.com ya da www.instagram.com/helenstudyo hesabımızdan iletişime geçiniz. Kargo bedeli tarafınızdan yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir.

Question Kapıda ödeme yapabiliyor muyuz?
AnswerEvet.
Question İade ve değişim koşulları nelerdir?
AnswerDeğişim/iade işlemleri için de öncelikle iletisim@helenstudyo.com adresimize veya www.instagram.com/helenstudyo hesabımıza mail atarak değişim/iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Onaylanmış talepleriniz için satın almış olduğunuz ürünü elinize ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde tarafımıza etiketleri sökülmemiş, giyilmemiş ve orijinal ambalajı bozulmamış şekilde gönderebilirsiniz.

Bu işlemlerde kargo ücretleri göndericiye aittir. Değişim/iade talebi için lütfen “İLETİŞİM”bölümünden bize isim soyisim telefon ve sipariş numaranızı içeren bir mail atınız.